Rýchly kontakt

Slovenská Republika
  • Mail: info@kipor.sk
  • Tel: +421 903 777 454
Česká Republika
  • Mail: kipor@kipor.cz
  • Tel: +420 602 321 418
Servisný technik
  • Mail: daubnerbranislav @gmail.com
  • Tel: +421 944 483 661
  • +421 905 270 556

Vitajte!

Vitajte na stránke elektrocentrál a motorov Kipor! Firma Ing. Peter Handlovský - Milénium je oficiálnym zastúpením českej firmy Irium s.r.o. so sídlom v Prahe. Zároveň sme taktiež oficiálnym dovozcom a distribútorom elektrocentrál a motorov Kipor a IMSA, ako aj náhradných dielov pre tieto elektrocentrály na slovenský trh. Priame zastúpenie a dovoz zariadení Kipor sprostredkúvame už od roku 2009. Máme silné technické zázemie a skúsenosti - rozumieme tomu, čím sa zaoberáme a máme k tomu potrebné oprávnenie. Elektrocentrálami se zaoberáme viac ako 15 rokov.

Ak si z našej webovej ponuky neviete vybrať a požadujete špecifickejšie zariadenie s iným výkonom, alebo inými parametrami, neváhajte a kontaktujte nás.

Starostlivosť o zákazníka

Zakladáme si na tom, že nie sme predajca typu "kúpiť krabicu, a čo najrýchlejšie predať". V prvom rade sme technici riešiaci potreby zákazníka a až potom obchodníci. Naše ceny, pokiaľ nie je dohodnuté inak, sú all-inclusive a sú konečné, okrem prepravy. Dodané elektrocentrály sú s olejovými náplňami a odskúšané.

Záložné zdroje - elektrocentrály a dieselagregáty na kľúč

Záložné zdroje dodávame ako ucelené systémy "na kľúč", vrátane  inštalácie, odskúšania, dokumentácie. Kvalifikovane vyriešime hlučnosť, odvetranie a výfukové plyny. Naše procesorové automatické štartovania ATS vyrábame podľa individuálnych požiadaviek zákazníka vrátane voliteľného riadenia pomocou GSM alebo po internete.

Spoločnosť Kipor

Spoločnosť Kipor sa zaoberá dizajnom, výrobou a predajom elektrocentrál a motorov. Vo veľkých továrňach Kipor sa vyrábajú kvalitné elektrocentrály s výkonom od 0,7 až po 200 kVA splňujúce tie najvyššie nároky. Elektrocentrály Kipor sa vyvážajú do viac ako 150 krajín sveta v rátane USA a západnej Európy.

Dôležitá informácia

Bohužiaľ spoločnosť KIPOR prestala dodávať svoje výrobky do krajín EÚ a preto sme boli nútení nájsť iného kvalitatívne zodpovedajúceho výrobcu a tým sú elektrocentrály značky FIRMAN, ktoré nájdete na stránke www.firman-sumec.cz

 

Spracovanie cookies   |   Ochrana osobných údajov   |   Obchodné podmienky