Rýchly kontakt

Slovensko
 • Mail: milenium@iphm.sk
 • Tel: +421903777454
Česká Republika
 • Mail: irium@irium.cz
 • Tel: +420 602 321 418
Servisný technik pre Slovensko
 • Mail: daubnerbranislav @gmail.com
 • Tel:
 • +421 905 270 556

Záruka

Záruka 24 mesiacov pre fyzické osoby, 12 mesiacov pre právnické osoby v zmysle Obchodného zákonníka alebo 1000 motohodín. Pri zapojení elektrocentrály s ATS ako záložného zdroja je záruka predĺžená na 5 rokov alebo 1000 motohodín, podľa toho čo nastane skôr. Táto predĺžená záruka je podmienená podpisom servisnej zmluvy prevádzkovateľa záložného zdroja s predajcom.
Údaje o firme Irium s.r.o. od 14.1.2008:
 • Počet dodaných produktov (motorov a elektrocentrál): viac než1 500 ks vrátane Slovenska
 • Počet produktov vratených zákazníkom v záručnej dobe: 2
 • Náklady na skúšky v akreditovaných laboratóriách: viac než 22 000 €
 • Podiel opakovaných nákupov, resp. zákazníkov, ktorí po prvom nákupe následne kúpili najmenej jeden ďalší agregát: 10%
 • Zobrazené obrázky a fotografie sú len ilustračného charakteru.

Upozornenie pri zaslaní kuriérom
Pri preberaní zásielky, prosím, venujte mimoriadnu pozornosť pri kontrole vonkajšku balenia. Najmä stavu ochrannej pásky a všetkým, aj drobným porušením a trhlinám, obzvlášť potom prierazom kartónu a deformáciám rohu balíka. Tieto príznaky môžu znamenať neopatrné zaobchádzanie s balíkom počas prepravy a tým aj možný vznik škody na tovare vo vnútri balenia. Ak pri kontrole narazíte na akýkoľvek spomínaný či podobný ukazovateľ toho, že došlo k neoprávnenému vniknutiu do zásielky, či možnému poškodeniu počas prepravy, oznámte túto skutočnosť pred potvrdením prepravného listu vodičovi. Trvajte na spísanie reklamačného protokolu, eventuálne  potvrdenom záznamu o stave v akom bol balík doručený,  alebo prípadných ďalších poškodeniach. Podpísaním prevzatia tovaru kupujúci potvrdzuje prevzatie tovaru                       v nepoškodenom stave. Na neskoršie reklamácie spôsobené vinou dopravy nie je možné brať ohľad a budú dopravcom zamietnuté. Týmto konaním zaistíte ľahšie riešenie prípadnej neskoršej reklamácie                           a minimalizujete vznik možných škôd.
Po prevzatí zásielky od dopravcu urobte kontrolu obsahu zásielky. V prípade, že zistíte akékoľvek nezrovnalosti, okamžite nás kontaktujte telefonicky alebo e-mailom, aby sme situáciu mohli vyriešiť. V opačnom prípade nie je možné neskôr reklamovať akékoľvek chýbajúci tovar.

 

Servis

Na všetky typy elektrocentrál a motorov, ktoré na Slovensko dovážame, poskytujeme záručný a pozáručný servis v plnom rozsahu. Najdôležitejšie komponenty sú neustále na sklade firmy Irium s.r.o. Medzi takéto komponenty patria napríklad celé motory, alternátory, filtre, zapaľovacie sviečky atď. Celkové množstvo náhradných dielov je približne 2000 ks. V prípade potreby nie je problém dostať Vami špecifikovaný diel na Slovensko do 2-3 dní.
Opravy a servis elektrocentrál a motorov vykonávame na základe našich kapacít, skúseností a znalostí. Predbežné konzultácie nie sú problém, stačí vypísať formulár v sekcii "Kontakt". Pri opravách sa snažíme výjsť maximálne v ústrety a účtovať zákazníkom prijateľné ceny.
Vopred upozorňujeme, že naše záručné podmienky sa vzťahujú len na elektrocentrály a motory, ktoré sú cez nás na Slovensko oficiálne dovezené. Záručný a teda bezplatný servis na stroje dovezené iným spôsobom neposkytujeme. Všetky opravy v takomto prípade budú spoplatnené. Nasledujúce fotky ukazujú sklad náhradných dielov pre elektrocentrály Kipor v Prahe:
 
Sklad náhradných dielovSklad náhradných dielov
Spracovanie cookies   |   Ochrana osobných údajov   |   Obchodné podmienky